מאמנת אישית בתל אביב

מאמנת אישית בתל אביב עשויה להיות אחת הדמויות המשפיעות והחשובות בחיים שלך. מאמנת אישית יכולה להיות אשת המקצוע אשר תציל את הקריירה שלך, את היחסים במשפחה ואת המערכת הזוגית.

כל אחד מאיתנו צריך לפעמים לשמוע את הדברים הלא נעימים, את מה שאנחנו עושים לא בסדר. קשה לנו להודות במגרעות שלנו ולטפל בהן, לכן אנו לעיתים מתקשים להתקדם בשלבים שונים בחיים שלנו. הדבר לרוב נובע ממערך אמונות שגוי או שלילי אשר תוקע את ההתקדמות. אם גם אתם מרגישים תקועים – סימן שאתם צריכים מאמנת אישית.

היכן מוצאים מאמנת אישית בתל אביב ? 

ההכרה בכך שיש צורך בשינוי היא השלב הראשון בדרך לשינוי. השלב השני הוא למצוא מאמנת מוכשרת בעלת כל ההכשרות והידע הנחוץ. תוכלו להיעזר בהמלצות של חברים, בביקורות ברשת או בעזרת חיפוש פשוט בגוגל. מומלץ להגיע תחילה לפגישת ייעוץ על מנת לבחון את הכימיה עם המאמנת. כימיה זו הינה חשובה להמשך התהליך.

שיטתה של רינה ניסימוב מסתמכת על ידע במספר תחומים :

  • תורת הקבלה – ניסיון של 10 שנים בלימודי קבלה
  • קואצ'ינג – 15 שנות מחקר של עולם האימון, כולל קורסים והכשרות מיוחדות
  • ידע נרחב בפסיכולוגיית המינים, התאמת השפה לגבר ולאישה
  • חשיבה חיובית
  • ועוד

רינה ניסימוב - מאמנת אישית בתל אביב - המפתח להצלחה נמצא בך

על מנת להביא לשינוי משמעותי בחיים יש לעשות שינוי משמעותי בחשיבה. הליך האימון אצל רינה ניסימוב ילמד את המתאמן כיצד להפוך כל מצב שלילי לחיובי, כיצד להסתכל נכון על הדברים ומהו כוחה של המחשבה לייצר מציאות. על ידי תהליך כתיבת מחשבות אשר יאפשר למתאמן להתבונן על עצמו מהצד, על ידי טיפול בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים, על ידי העלאת המודעות העצמית ועל ידי אלמנטים רבים נוספים – מצליחה רינה לחולל שינוי מהותי בחייהם של המתאמנים.

המפתח להצלחה נמצא בך, פנה כעת לרינה מצליח ועלה על הדרך להצלחה.

מאמנת אישית בתל אביב

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני