ייעוץ זוגי

אי אפשר להתחמק מכך – בשלב מסוים הריב הגדול יגיע. האהבה הגדולה שהייתה בהתחלה דועכת ומפנה מקום לכעסים, תסכולים ותחושה של חוסר שביעות רצון ממערכת היחסים. זה לא שהאהבה הלכה לאיבוד, פשוט הרגשות השליליים נוטים להאפיל עליה. קל לנו להיכנע למחשבות שליליות, קל לנו להרגיש הקורבן וכי לא מבינים אותנו, קל לנו להאשים בכל את הצד השני ולחשוב שאנחנו מושלמים. אך עמוק בלב כל אדם יודע שאין כך הדבר, כל אדם יודע שיש דברים שעליו שלפר בעצמו, באמונותיו ובגישתו לחיים ולבן הזוג. אך יש הבדל תהומי בין הידיעה לבין העשייה.

ייעוץ זוגי – הסוד הוא בגישה

את הליך העשייה יוכל להניע מאמן זוגי אשר ייקח את הזוג תחת חסותו במטרה לשפר את חייהם. הליך האימון הזוגי אינו מטפל רק בזוגיות אלא נוגע באופן אישי בכל אחד מן המתאמנים במטרה לחולל שינוי עצמי .

השינוי שיחולל כל אחד מבני הזוג ישפיע לא רק על היחסים הזוגיים אלא יתבטא גם בשיפור היחסים עם המשפחה, החברים לעבודה ושאר הסביבה. הליך האימון עוזר להתגבר על מחשבות טורדניות, על תפיסות מציאות מוטעות, על מערך אמונות אשר מכשיל אותנו בכל פעם מחדש ומונע את התקדמותנו – 

הן בפן האישי , הן בפן המקצועי והן בפן הרומנטי.

על מנת לעשות סוף לכל הדברים שמעכבים אתכם תוכלו לפנות לרינה ניסימוב, מאמנת בכירה באימון זוגי.

ייעוץ זוגי עם רינה ניסימוב – מחזירים את הזוגיות למסלול

כל אימון מתחיל בצעד קטן. הצעד הזה הוא תיאום פגישה ראשונית עם המאמנת. בתום הפגישה וההתרשמות הראשונית תוכלו להבין מה יתרום לכם האימון, כיצד הוא יתבצע, מהן השלבים שיש לעבור ומהי תקופת הזמן המשוערת באשר לאורך התהליך. מובן כי כל תהליך נמדד לגופו אך השיטה של רינה ניסימוב מאופיינת במשך אימון יחסית קצר ובאחוזי הצלחה גבוהים. הדבר מתאפשר הודות לידע נרחב בתחום, ניסיון עם מאות מתאמנים ואינטואיציה כפי שיש רק למאמנים בכירים.

תאמו כעת פגישה עם רינה ניסימוב והחזירו את הזוגיות שלכם למסלול.

ייעוץ זוגי

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני