ייעוץ זוגי בתל אביב

תחילת תהליך ייעוץ זוגי בתל אביב הוא משהו שלעתים לא ניתן להתחמק ממנו. מערכת היחסים מתחילה בסערה, באהבה גדולה, אך עם הזמן הדברים משתנים. בין אם במהלך המגורים המשותפים יחד ובין אם לאחר החתונה או לידת הילדים – היחסים עשויים להתערער. משקעים מן העבר שלא הוצפו, כעסים שהצטברו, חוסר התאמה בין הרצוי מבן הזוג לבין המצוי והתחושה ששום דבר לא משתנה לבסוף מובילה לתסכולים, כעסים וייאוש ממערכת היחסים. מצב זה ניתן לתיקון במידה ובני הזוג יחליטו לפנות לתהליך אימון זוגי.

מתחילים בתהליך ייעוץ זוגי בתל אביב

האימון הזוגי החל להיות פופולרי בשנים האחרונות מאז כניסת הקואצ'רים לחיינו. הטיפול הזוגי הקלאסי שעושים עם פסיכולוגית / מטפלת זוגית הוחלף בתהליך דינמי יותר במהלכו המתאמנים עוברים תהליך של שנוי פנימי הן מבחינת ההתנהגות והן מבחינת תפיסות העולם. הליך האימון נועד לטפל בשורש והבעיה ולא בסימפטומים שלה. השיח לא נע סביב מה קורה אלא סביב הסיבה לכך. 

מציאת שורש הבעיה היא המאפשרת למאמנות כמו רינה ניסימוב להביא את תהליך האימון להצלחה רבה.

על ידי שימוש באינטואיציה גבוהה, כישורים חברתיים, ידע נרחב פסיכולוגיית המינים כמו גם ידע בקבלה – מצליחה רינה לשלב ידע מתוך מספר עולמות על מנת לכוון כל מתאמן למסלול הנכון.

ייעוץ זוגי בתל אביב

ייעוץ זוגי בתל אביב עם רינה ניסימוב

אימון אישי הוא לא סתם מפגש עם איש מקצוע שאפשר לשפוך לו את הלב, לא מדובר במקום בו רק מוציאים את התסכולים, מדובר בתהליך משנה חיים. האימון מאפשר לשנות את הגישה לחיים בכל אספקט, לשנות את זווית הראיה על הדברים ולשנות את היחס שלנו כלפי עצמנו וכלפי הסובבים. הליך האימון מבטיח לסדר לא רק את מערכת היחסים אלא לבוא לידי ביטוי בעבודה, עם החברים ועם המשפחה.

פנו כעת אל רינה ניסימוב ובואו לגלות את אמנות האימון.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני