ייעוץ זוגי ברמת גן

אם החלטתם שאתם צריכים ייעוץ זוגי ברמת גן סימן שמשהו במערכת היחסים לא מתפקד כראוי. הדבר הראשון שיש לעשות הוא קודם כל להכיר בעובדה כי הבעיה קיימת. השלב השני הוא להתחייב לתהליך מסוים, תהליך אשר מבטיח להבריא את מערכת היחסים. תהליך זה נקרא אימון זוגי במהלכו מתקיים מפגש עם מאמנת זוגית אשר מתמחה ביחסים שבינו ובינה. בעוד אימון רגיל מתמקד יותר בהצלחה בקריירה ובחיים האישיים הרי שאימון זוגי נועד לעזור לשני בני הזוג לפתור חילוקי דעות דרך עבודה עצמית ויצירת שינוי פנימי אצל כל אחד מבני הזוג.

ייעוץ זוגי ברמת גן והמרכז 

הדבר שמאפיין את תהליך האימון הוא יצירת תכנית לטווח ארוך. תכנית זאת כוללת מספר שלבים שיש לעבור במטרה להביא לשינוי אמיתי. במהלך תכנית האימון כל מתאמן מקבל מטלות אותן עליו לבצע, כאשר התהליך מתנהל תחת פיקוח של המאמנת.

שיטתה של רינה ניסימוב הביאה להצלחתם של מטופלים רבים. זוהי שיטה המבוססת על מספר יתרונות אותם מביאה רינה :

  • מחקר של 15 שנים בנושא האימון האישי
  • לימודי קבלה במשך 10 שנים
  • שינוי אמונות מקבילות והפיכת השלילי לחיובי
  • פסיכולוגיית המינים והפלירטוט
  • התאמת שפה לגבר ולאישה

נקודות אלה כמו גם נקודות אחרות מאפיינות את שיטתה הייחודית של רינה אשר מצליחה לשלב בצורה ייחודית את סודות הקבלה יחד עם ידע נרחב מעולם הקואצ'ינג.

ייעוץ זוגי ברמת גן

מתחייבים לתהליך של שינוי עם ייעוץ זוגי שעובד

מערכת יחסים איננה דבר קל וסביר כי בשלב מסוים תחוו קושי כלשהו, קושי אשר עשוי לסיים את הקשר.

רגע לפני שאתם מתקדמים לפרק הבא בחיים שלכם – עצרו לחשוב האם זה באמת הצעד הנכון, או שעדיין אפשר לתקן את המעוות ? ברוב המקרים התשובה היא כן, ניתן לתקן את מה שהיה ולהחזיר את היחסים למסלולם, אך הדבר אפשרי רק במידה ושני בני הזוג מחויבים באופן מלא לתהליך. פנו כעת לרינה ניסימוב והתחילו את תהליך השינוי.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני