יועצת זוגית בתל אביב

כל יועצת זוגית בתל אביב מוצאת את עצמה עסוקה יותר ויותר ככל שעובר הזמן. נראה שכיום כמות הזוגות אשר נקלעת לבעיות במערכת היחסים רק הולכת וגדלה, בין היתר בגלל שאין מספיק זמן להיות יחד וגם בגלל דור האינסטנט – דור שרוצה הכל ומהר, כאן ועכשיו. אם יש קושי, אם יש משהו שלא מסתדר – לא מנסים לתקן אותו, לא מנסים להתמודד, בורחים מן הבעיה וממשיכים הלאה. אך העניין הוא שכל בריחה כזאת הוא ניסיון של האדם לברוח מעצמו – וזה כמובן לא אפשרי. על מנת לפתור את הדיסוננס הפנימי ניתן לפנות למאמנת זוגית אשר מוסמכת לעזור בתהליך השינוי.

יועצת זוגית בתל אביב והסביבה

נראה שכיום יותר ויותר אנשים פונים לאימון זוגי. מדוע כך הדבר ?

  • משא ומתן – כיום המשא ומתן בין נשים לגברים הוא מורכב יותר. אם בעבר רק הגבר היה מקבל את כל ההחלטות בבית והיה המפרנס הראשי, הרי שכיום לאישה יש השפעה גדולה יותר על ההחלטות וגם האישה היא בעלת קריירה ומפרנסת. מכאן שהמשא ומתן בין שני הצדדים הינו טעון וקשה יותר.
  • זוגיות מהאגדות – בגלל שכיום אנו חשופים לאינספור רעיונות לא מציאותיים המגיעים מן הטלוויזיה הרי שאנחנו מצפים לבני זוג מושלמים. ברגע שכל אחד מהצדדים מגיע עם מערך ציפיות מנופח ולא מציאותי – הרגע בו הוא נאלץ להתמודד עם המציאות מביא למצבים של תסכול וריבים.
  • רווק וטוב לו – התקופה המודרנית מאפשרת ליותר ויותר אנשים ליהנות מחיי הרווקות במשך שנים ארוכות, זאת לעומת העשורים הקודמים בהם אנשים התחתנו בגיל צעיר. ההרגל לחיות לבד במשך שנים ארוכות מקשה על בני הזוג להתרגל לרעיון של חיים משותפים.

יועצת זוגית בתל אביב – מפסיקים לברוח 

הגיע הזמן להפסיק לברוח מן הבעיות. הגיע הזמן להתמודד איתן פנים אל פנים. אם המערכת הזוגית חשובה לכם, אם אינכם רוצים לוותר אחד על השני, אם ברצונכם לחולל שינוי פנימי באופן החשיבה וליישם שיטות של חשיבה חיובית ומוטיבציה בכל שלב ותחום בחיים – הגיעו לאימון זוגי אצל רינה ניסימוב.

יועצת זוגית בתל אביב

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני