טיפול זוגי

מערכת זוגית לעולם אינה דבר קל. ברגע ששני אנשים שונים מבלים זמן כה רב ביחד, חווים ריגושים לצד תסכולים, האהבה לצד שנאה, מחויבות לצד הרצון להיות חופשי – הדבר לעיתים יוביל לחיכוכים. טיפול זוגי הוא הפתרון הטוב ביותר עבור זוגות אשר עבורם החיכוכים הפכו לריבים של ממש. הצטברות של תסכול וכעס יכולה להוביל להתפרצות של ריבים חמורים אשר פוגעים באופן קבוע בשני בני הזוג. העלאת זיכרונות רעים מן העבר, רגשות אשם, דברים לא פתורים אשר עולים וצפים כל פעם מחדש – כל אלה עלולים להביא את היחסים למשבר.

טיפול זוגי – יורדים מהשרטון 

במידה והיחסים עלו על שרטון – זה הזמן להוריד אותם משם. במידה ולשני בני הזוג באמת אכפת אחד מן השני - הם יסכימו לעבור הליך של אימון זוגי. במידה ואחד מבני הזוג לא יסכים להליך זה הרי שהוא נידון מראש לכישלון, לכן טרם תחילת התהליך שני בני הזוג צריכים להתחייב כי הם מעוניינים בהצלחת הליך האימון. כל אחד מבני הזוג יזדקק לתת דגש על דברים שונים, לעבור תהליכים שונים עם עצמו שיעזרו לו לקבל את בן הזוג מצד אחד ולחולל שינוי חיובי בעצמו מצד שני. ברגע ששני בני הזוג מחויבים לתהליך, מאמינים בדרך ומשקיעים מאמץ לשפר את עצמם – ישנם סיכויים גבוהים להצלחה.

טיפול זוגי – חבל הצלה לזוגיות

שנים של ניסיון, ידע רב שנלמד בקורסים והשתלמויות ומעל הכל – אינטואיציה חזקה בהבנת האדם שנמצא מולה. כל אלה הם הסיבה מדוע רינה ניסימוב היא הבחירה המועדפת על זוגות רבים אשר מעוניינים לתקן את יחסיהם ולחולל שינוי אמיתי בחיי הזוגיות. הליך האימון ממוקד, מקצועי ויעיל , כולל ביצוע מטלות ומעקב צמוד של המאמנת אחר ביצוע מטלות אלה. אימון זוגי אשר יזכה למלוא שיתוף הפעולה של בני הזוג מבטיח כי תוך תקופה קצרה תשימו לב לשינוי מרחיק לכת אשר יציל את מערכת היחסים.

רינה ניסימוב זורקת חבל הצלה לזוגיות שלכם, האם תבחרו לתפוס אותו ?

טיפול זוגי

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני