טיפול זוגי במרכז

נראה שכמות האנשים שצריכים להתחיל טיפול זוגי במרכז הארץ עולה מדי שנה. אחוז המתגרשים בישראל הולך וגדל מה שמצביע על כמות הולכת וגדלה של ריבים, סכסוכים וחילוקי דעות בין בני הזוג. יתכן וזה בגלל שכיום האפשרויות הן בלתי ומגבלות ויש גירויים מכל כיוון, יתכן שזה בגלל שינויים חברתיים שהתרחשו בעשורים האחרונים, יתכן שזה בגלל שאנשים פשוט הפסיקו להקשיב אחד לשני. כך או כך, אימון זוג הוא מסוג הדברים שיכולים להציל את מערכת היחסים רגע לפני שבני הזוג נפרדים.

טיפול זוגי במרכז הארץ

במידה ועדיין יש אהבה בין בני הזוג, במידה והם באמת רוצים להציל את הקשר אבל לא יודעים איך – ניתן לפנות למאמנת זוגית אשר תעזור לזוג להתגבר על התקופה הקשה.

השיטה של רינה ניסימוב מתמקדת בשורש הבעיה ולא בסימפטומים. תהליך האימון של רינה מציב מראה מול המתאמן ועוזר לו להיות כמו צופה מן הצד על עצמו. על ידי כתיבת המחשבות והתסכולים כמו גם ביצוע מטלות לאורך תוכנית אימון מפורטת – מצליח כל אחד מבני הזוג להבין היכן המגרעות שלו וכיצד הן משפיעות לרעה על טיב הקשר. התהליך מתמקד בפסיכולוגיית המינים, ההבדלים בגישה ובשפה של גבר ואישה ובשינוי הפנימי שיש לבצע על מנת להביא לתוצאות חיוביות

רינה ניסימוב - סודות האימון

סוד הקסם בשיטתה של רינה ניסימוב הוא השימוש בידע מעולם הקבלה. על ידי שימוש בחכמת הנסתר ועל ידי הכרות עם חוקי היקום מצליחה רינה ליישם אמיתות אוניברסליות בתהליך האימון שלה. דרך העלאת המודעות העצמית, ביטול הפחדים והגברת הגישה החיובית מצליחה רינה לטפל בהצלחה במאות מתאמנים.

הדרך לשינוי אמיתי מתחילה בטלפון אחד, פנו כעת לרינה ניסימוב ובואו לחוות את סודות האימון.

טיפול זוגי במרכז

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני