אימון אישי

אימון אישי עומד בבסיסו של כל אדם מצליח. אימון אישי משפר את מי שאנחנו, ממצה את הפוטנציאל שלנו ועוזר לנו להגשים את המטרות והחלומות שלנו. אימון אישי עוזר לנו לפתור סוגיות לא פתורות עם עצמנו, פחדים וחששות אשר מונעים מאיתנו להתקדם בחיים, חוסר מוטיבציה או תחושת חוסר אונים שלא מאפשרים לנו לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים. אימון אישי יעזור לנו להפוך לגרסה טובה יותר של עצמנו, גרסה שגם אנחנו וגם הסביבה תוכל לאהוב הרבה יותר, גרסה אשר תיקח אותנו למקומות הכי רחוקים שדמיינו.

מי צריך אימון אישי?

האמת היא שכל אחד ואחד מאיתנו זקוק לאימון אישי, בדיוק כמו שכל אחד ואחד מאיתנו זקוק לאימון כושר. כפי שאין דבר כזה אדם בריא מדי אשר אינו זקוק לתזונה בריאה, כמו שאין דבר כזה אדם ספורטיבי מדי אשר אינו זקוק לאימון ספורט – כך אין אדם מושלם מדי אשר אינו זקוק לאימון אישי. לכל אחד מאיתנו יש דבר מסוים אותו ניתן לשפר ולתקן באופי, לכל אחד מאיתנו יש מטרה שלא השגנו, לכל מאיתנו יש רצון כמוס שאנו לא תמיד יודעים כיצד לממש אותו.

רינה ניסימוב תשמח ללכת איתך יד ביד בדרך להגשמת כל המטרות בחייך. הודות לשנים ארוכות של ניסיון וגישת אימון ייחודית, רינה ניסימוב הצליחה לחולל שינוי בחייהם של מאות מתאמנים.

אימון אישי

עולים על דרך המלך עם אימון אישי

הדרך לשינוי מתחילה בטלפון אחד לרינה ניסימוב. לאחר שיחת הטלפון תתאמו פגישה בה יערך תיאום ציפיות והתרשמות ראשונית. לאחר פגישה זו המאמנת תבנה יחד עם המתאמן תכנית אימון מפורטת אשר מסבירה באופן ברור את הצעדים שיש לעבור על מנת לבצע שינוי של ממש. שיטת האימון של רינה כוללת גישה חדשה המתבססת על מגוון רחב של קורסים והכשרות שעברה בתחום כמו גם על ניסיון רב שנים.

פנו כעת אל רינה ניסימוב ועלו על דרך המלך.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני